Uitslagen Koningsvissen 2018

Uitslag Koningsvissen 2018 d.d. 29 sept, 6 en 13 okt 2018

 Maas  Paesplas 
Naam deelnemerTotaal gramNaam deelnemerTotaal gram
1Jan Tunnessen14.1301Wieleke Arts4.850
2Karel Weber11.5502Jan Kuppen3.930
3Mat Kroon10.6303Jos Thönissen3.900
4Henry Swertz10.6004Theike Roelofs3.720
5Geert Linsen7.7405Leo Swertz3.260
6Erik Thoonen4.7706Rini Peeters1.890
7Twan Theunissen2.9307Thieu Slenders1.390

Uitslag Koningsvissen Maas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jan Tunnessen6.2605.8102.06014.130
2Karel Weber4.2205.5301.80011.550
3Mat Kroon4.1404.9401.55010.630
4Henry Swertz5.2203.8501.53010.600
5Geert Linsen2.5404.0201.1807.740
6Erik Thoonenafwezig3.6301.1404.770
7Twan Theunissen1.380afwezig1.5502.930

Uitslag Koningsvissen Paesplas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Wieleke Arts1.5901.5801.6804.850
2Jan Kuppen1.4501.1301.3503.930
3Jos Thönissen1.4501.3301.1203.900
4Theike Roelofs1.4601.0601.2003.720
5Leo Swertz1.1401.0301.0903.260
6Rini Peetersafgemeld8801.0101.890
7Thieu Slenders1.390afgemeldafgemeld1.390

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

:-( 
:wave: 
:hello: 
:perfect: 
:wink: 
:-) 
:clown: 
:bouncey: 
:tongue: 
:rose: 
:blush: 
:biggrin: 
:cool: 
:cry: 
:kiss: 
:laugh: 
:notgood: 
:look: