Uitslagen Koningsvissen 2019

Uitslag Koningsvissen Maas 2019

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jan Tunnessen7.6407.1806.25021.070
2Karel Weber3.9402.1505.00011.090
3Pieter Tunnissen2.3401.2003.5107.050
4Thieu Slenders2.8902.2801.4606.630
5Bart Kroon3.6001.1001.6606.360
6Twan Tunnissen1.9802.4201.9506.350
7Geert Linzen2.6201.6701.5305.820
8Mat Kroon1.2300.7201.1403.090

Uitslag Koningsvissen Boxmeer 2019

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Hans Lamers3.0407.0304.66014.730
2Jos Tönnissen6.2203.7502.40012.370
3Teike Roelofs3.5502.0101.1506.710
4Jan Kuppen2.1102.0251.1505.285
5Erik Toonen1.08001.5002.580
6Wieleke Arts002.1502.150

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

:-( 
:wave: 
:hello: 
:perfect: 
:wink: 
:-) 
:clown: 
:bouncey: 
:tongue: 
:rose: 
:blush: 
:biggrin: 
:cool: 
:cry: 
:kiss: 
:laugh: 
:notgood: 
:look: