Nieuws

Koningsvissen 2019


zaterdag 21 september 2019


Zaterdag 21 september 2019
Koningswedstrijd (1e wedstrijd)
Er wordt gevist van 13:00 tot 17:00 uur.

Nummers afhalen van 11.00 tot 12.00 uur.

Zaterdag 28 september 2019
Koningswedstrijd (2e wedstrijd)
Er wordt gevist van 13:00 tot 17:00 uur.

Nummers afhalen van 11.00 tot 12.00 uur.

Zaterdag 05 oktober 2019
Koningswedstrijd (3e Wedstrijd)
Er wordt gevist van 12:00 tot 16:00 uur.

Nummers afhalen van 10.00 tot 11.00 uur.

Nummers afhalen:
Voor alle wedstrijden worden de nummers afgehaald bij Clubhuis V.B.G. aan de Paesplasweg in Gennep.

Wedstrijdreglement

  • Het inschrijfgeld bedraagt € 40,– voor alle drie de wedstrijden.
  • Er wordt gevist op de stromende Maas en op de Paesplas.
  • Deelnemers hebben de keuze tussen de stromende Maas of de Paesplas. Bij opgave graag uw keuze vermelden.
  • Bij zeer harde wind mag men uitwijken naar de andere locatie. Dit geldt zowel voor de Maas als voor de Paesplas.
  • Zinken verboden: op het moment van vissen moet de dobber het lood dragen.
  • Toegestane hengellengte: 9,5 meter plus snoer 16 meter.
  • Toegestane hoeveelheid droog lokvoer op de Paesplas: maximaal 2 kilogram per persoon.
  • Toegestane hoeveelheid droog lokvoer op de Maas: onbeperkt.
  • Om voor een prijs in aanmerking te komen moet men minimaal één wedstrijd meevissen.

Opgeven en inlichtingen
Opgeven is mogelijk bij:

  • Jan Kuppen: tel. 06 – 102 781 44 of per e-mail: vlekki@home.nl
  • Thieu Slenders: tel. 06 – 370 921 76

Bij opgave graag vermelden of u wilt vissen op de Paesplas of op de Maas.

Viswater Beheersvereniging Gennep wenst iedereen drie fijne viswedstrijden toe met veel vis.

Zaterdag 5 oktober vanaf 20.00 uur
FEESTAVOND met PRIJSUITREIKING
bij Café De Mouter in Gennep


FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Jan Tunnessen nieuwe koning 2018

Jan Tunnessen heeft de koningswedstrijden van Visbeheersvereniging Gennep gewonnen. Hij hengelde ruim 14 kilo vis uit de Maas, goed voor een eerste plaats en de koningstitel.De tweede plaats was voor Karel Weber en de derde plaats voor Mat Kroon. De koningswedstrijden werden onder zomerse omstandigheden op drie achtereenvolgende zaterdagen op de Maas en de Paesplas gehouden. Veertien vissers hadden zich aangemeld waarvan 7 op de Maas en 7 op de Paesplas hebben gevist. De wedstrijden werden op zaterdag 13 oktober afgesloten met een gezellige feestavond bij café De Mouter in Gennep. Daar vond ook de prijsuitreiking plaats en werd koning Jan Tunnessen gehuldigd.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Uitslagen Koningsvissen 2018

Uitslag Koningsvissen 2018 d.d. 29 sept, 6 en 13 okt 2018

 Maas  Paesplas 
Naam deelnemerTotaal gramNaam deelnemerTotaal gram
1Jan Tunnessen14.1301Wieleke Arts4.850
2Karel Weber11.5502Jan Kuppen3.930
3Mat Kroon10.6303Jos Thönissen3.900
4Henry Swertz10.6004Theike Roelofs3.720
5Geert Linsen7.7405Leo Swertz3.260
6Erik Thoonen4.7706Rini Peeters1.890
7Twan Theunissen2.9307Thieu Slenders1.390

Uitslag Koningsvissen Maas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jan Tunnessen6.2605.8102.06014.130
2Karel Weber4.2205.5301.80011.550
3Mat Kroon4.1404.9401.55010.630
4Henry Swertz5.2203.8501.53010.600
5Geert Linsen2.5404.0201.1807.740
6Erik Thoonenafwezig3.6301.1404.770
7Twan Theunissen1.380afwezig1.5502.930

Uitslag Koningsvissen Paesplas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Wieleke Arts1.5901.5801.6804.850
2Jan Kuppen1.4501.1301.3503.930
3Jos Thönissen1.4501.3301.1203.900
4Theike Roelofs1.4601.0601.2003.720
5Leo Swertz1.1401.0301.0903.260
6Rini Peetersafgemeld8801.0101.890
7Thieu Slenders1.390afgemeldafgemeld1.390

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Koningsvissen 2018

Viswater Beheersvereniging Gennep houdt op drie zaterdagen het bekende koningsvissen. De start is op zaterdag 29 september 2018 en er wordt gevist op de stromende Maas en de Paesplas. Zaterdag 13 oktober 2018 wordt tijdens een feestavond in café De Mouter in Gennep de nieuwe koning bekend gemaakt.Het inschrijfgeld bedraagt 40 euro. Om voor een prijs in aanmerking te komen dient men minimaal een wedstrijd gevist te hebben. De toegestane hengellengte is 9,5 meter plus snoer 16 meter. Zinken is niet toegestaan. Op de Paesplas mag per persoon maximaal 2 kg droog lokvoer worden gebruikt.

Zaterdag 29 september 2018 en zaterdag 6 oktober 2018 wordt van 13.00 tot 17.00 uur gevist, zaterdag 13 oktober 2018 van 12.00 tot 16.00 uur. Nummers kunnen twee uur voor aanvang wedstrijd afgehaald worden bij het clubhuis van VBG aan de Paesplasweg. Zaterdag 13 oktober 2018 wordt tijdens het Koningsbal vanaf 20.30 uur in cafe De Mouter de prijzen uitgereikt en de nieuwe koning bekend gemaakt.

Opgeven kan tot 26 september 2018 bij Jan Kuppen, tel. 06 – 102 781 44 of via mail naar vlekki@home.nl of Tjeu Slenders, tel. 06 – 370 921 76. Bij opgave meteen aangeven of men wil vissen op de Maas of de Paesplas.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Geslaagde koppelwedstrijd op de Paesplas in Gennep

Op zaterdag 11 augustus 2018 werd onder prima weersomstandigheden een koppelwedstrijd van de VBG gevist op de Paesplas in Gennep. Er werd door tien koppels in twee vakken gevist met prima vangsten in beide vakken.

De eerste plaats was voor Frans Hermans en Toontje van Mill met 116 kg. De tweede plaats uit dit vak was goed voor 73 kg, de derde voor 55 kg en de vierde voor 45 kg. In het andere vak was 35 kg hoog.

De VBG hoopt dat de vissen ook zo doorbijten tijdens de tweedaagse internationale koppelwedstrijd die plaats gaat vinden op 20 en 21 oktober a.s. op de Paesplas in Gennep en de Maas in Oeffelt.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Neuer Mitarbeiter in Futterproduktion Zammataro

ZammataroMittwoch den 21. Februar war eine Delegation des Genneper Angelvereins zu Besuch in unseren Hallen. Karel Weber versuchte sich mal an der Schweissmaschine.

Wir werden Mitte Oktober ein 2 Tage Fischen an der Maas in Oeffelt und im Paesplas durchführen. Beide Gewässer sind im Herbst für gute Rotaugenfänge bekannt. Kosten für das Gewässer haben wir keine. Vielen Dank dafür!

Also geht das gesamte Startgeld wieder raus, so wie ihr es von Fischen mit Zammataro gewohnt seid.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail