Nieuws

Jan Tunnessen nieuwe koning 2018

Jan Tunnessen heeft de koningswedstrijden van Visbeheersvereniging Gennep gewonnen. Hij hengelde ruim 14 kilo vis uit de Maas, goed voor een eerste plaats en de koningstitel.De tweede plaats was voor Karel Weber en de derde plaats voor Mat Kroon. De koningswedstrijden werden onder zomerse omstandigheden op drie achtereenvolgende zaterdagen op de Maas en de Paesplas gehouden. Veertien vissers hadden zich aangemeld waarvan 7 op de Maas en 7 op de Paesplas hebben gevist. De wedstrijden werden op zaterdag 13 oktober afgesloten met een gezellige feestavond bij café De Mouter in Gennep. Daar vond ook de prijsuitreiking plaats en werd koning Jan Tunnessen gehuldigd.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Uitslagen Koningsvissen 2018

Uitslag Koningsvissen 2018 d.d. 29 sept, 6 en 13 okt 2018

 Maas  Paesplas 
Naam deelnemerTotaal gramNaam deelnemerTotaal gram
1Jan Tunnessen14.1301Wieleke Arts4.850
2Karel Weber11.5502Jan Kuppen3.930
3Mat Kroon10.6303Jos Thönissen3.900
4Henry Swertz10.6004Theike Roelofs3.720
5Geert Linsen7.7405Leo Swertz3.260
6Erik Thoonen4.7706Rini Peeters1.890
7Twan Theunissen2.9307Thieu Slenders1.390

Uitslag Koningsvissen Maas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jan Tunnessen6.2605.8102.06014.130
2Karel Weber4.2205.5301.80011.550
3Mat Kroon4.1404.9401.55010.630
4Henry Swertz5.2203.8501.53010.600
5Geert Linsen2.5404.0201.1807.740
6Erik Thoonenafwezig3.6301.1404.770
7Twan Theunissen1.380afwezig1.5502.930

Uitslag Koningsvissen Paesplas 2018

  Wedstrijd 1
29-09-2018
Wedstrijd 2
06-10-2018
Wedstrijd 3
13-10-2018
 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Wieleke Arts1.5901.5801.6804.850
2Jan Kuppen1.4501.1301.3503.930
3Jos Thönissen1.4501.3301.1203.900
4Theike Roelofs1.4601.0601.2003.720
5Leo Swertz1.1401.0301.0903.260
6Rini Peetersafgemeld8801.0101.890
7Thieu Slenders1.390afgemeldafgemeld1.390

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Koningsvissen 2018

Viswater Beheersvereniging Gennep houdt op drie zaterdagen het bekende koningsvissen. De start is op zaterdag 29 september 2018 en er wordt gevist op de stromende Maas en de Paesplas. Zaterdag 13 oktober 2018 wordt tijdens een feestavond in café De Mouter in Gennep de nieuwe koning bekend gemaakt.Het inschrijfgeld bedraagt 40 euro. Om voor een prijs in aanmerking te komen dient men minimaal een wedstrijd gevist te hebben. De toegestane hengellengte is 9,5 meter plus snoer 16 meter. Zinken is niet toegestaan. Op de Paesplas mag per persoon maximaal 2 kg droog lokvoer worden gebruikt.

Zaterdag 29 september 2018 en zaterdag 6 oktober 2018 wordt van 13.00 tot 17.00 uur gevist, zaterdag 13 oktober 2018 van 12.00 tot 16.00 uur. Nummers kunnen twee uur voor aanvang wedstrijd afgehaald worden bij het clubhuis van VBG aan de Paesplasweg. Zaterdag 13 oktober 2018 wordt tijdens het Koningsbal vanaf 20.30 uur in cafe De Mouter de prijzen uitgereikt en de nieuwe koning bekend gemaakt.

Opgeven kan tot 26 september 2018 bij Jan Kuppen, tel. 06 – 102 781 44 of via mail naar vlekki@home.nl of Tjeu Slenders, tel. 06 – 370 921 76. Bij opgave meteen aangeven of men wil vissen op de Maas of de Paesplas.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Geslaagde koppelwedstrijd op de Paesplas in Gennep

Op zaterdag 11 augustus 2018 werd onder prima weersomstandigheden een koppelwedstrijd van de VBG gevist op de Paesplas in Gennep. Er werd door tien koppels in twee vakken gevist met prima vangsten in beide vakken.

De eerste plaats was voor Frans Hermans en Toontje van Mill met 116 kg. De tweede plaats uit dit vak was goed voor 73 kg, de derde voor 55 kg en de vierde voor 45 kg. In het andere vak was 35 kg hoog.

De VBG hoopt dat de vissen ook zo doorbijten tijdens de tweedaagse internationale koppelwedstrijd die plaats gaat vinden op 20 en 21 oktober a.s. op de Paesplas in Gennep en de Maas in Oeffelt.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Neuer Mitarbeiter in Futterproduktion Zammataro

ZammataroMittwoch den 21. Februar war eine Delegation des Genneper Angelvereins zu Besuch in unseren Hallen. Karel Weber versuchte sich mal an der Schweissmaschine.

Wir werden Mitte Oktober ein 2 Tage Fischen an der Maas in Oeffelt und im Paesplas durchführen. Beide Gewässer sind im Herbst für gute Rotaugenfänge bekannt. Kosten für das Gewässer haben wir keine. Vielen Dank dafür!

Also geht das gesamte Startgeld wieder raus, so wie ihr es von Fischen mit Zammataro gewohnt seid.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Bestuurscrisis

Geachte Leden van VBG Gennep,

Graag wil ik via deze weg jullie bereiken en mededelen dat het volgende speelt onder het bestuur van VBG.

Na escalatie van bestuursleden onder elkaar is het niet meer mogelijk om in deze huidige formatie te functioneren. Tot mijn grote spijt gaan helaas de leden van VBG hier ook onder lijden, dit doordat de huidige secretaris weigert om nog activiteiten rondom het water te organiseren. Hierdoor zullen onder andere het koningsvissen van volwassenen en de jeugd komen te vervallen en dus ook de nationale hengeldag. Dit vind ik persoonlijk erg jammer maar kan hier in mijn eentje niet zelf voor opdraaien.

Door deze voorvallen wil ik graag jullie aandacht en uitnodigen om een bijzondere ledenvergadering te houden om toch voor de vissers onder ons op te komen. Als wij doorgaan zoals het nu functioneert klapt de vereniging en zullen de viswateren en de mogelijke viswateren verloren gaan. Hierdoor zullen jullie mogelijkheden op een gezellig dagje vissen komen te vervallen. Ik gun jullie van harte om nog gezellig een dagje te kunnen vissen zonder een hoop tramalant en ellende. Daarom hoop ik op jullie steun tijdens de bijzondere ledenvergadering.

Wilt u uw viswater en gezellige activiteiten niet verliezen neem contact op.

Voorzitter Jan Kuppen.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Bestuurscrisis bij Gennepse visclub (persbericht Frans Thonen)

Er heerst crisis binnen het bestuur van de Gennepse visvereniging VBG. Volgens voorzitter Jan Kuppen zijn de interne verhoudingen zo verziekt dat besturen van de vereniging niet langer mogelijk is.VBG algemeen 001Als gevolg van deze bestuursperikelen worden er volgens Kuppen geen activiteiten meer rond het water georganiseerd. Hierdoor zou onder meer het jaarlijkse koningsvissen voor volwassenen en jeugd maar ook activiteiten rond de nationale hengeldag komen te vervallen. Daarom heeft de voorzitter het plan opgevat om binnenkort een bijzondere ledenvergadering uit te schrijven om zo de belangen van de vissers en de rechten op de viswateren veilig te stellen. Kuppen roept leden dan ook op contact met hem op te nemen via tel. 06-10278144 of via mail vlekki@home.nl

Een datum voor de bijzondere ledenvergadering wordt te zijner tijd bekendgemaakt.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Vernieuwde website

Het systeem van de website is vernieuwd. Oudere berichten, video’s en fotoalbums worden geleidelijk aan teruggeplaatst.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail