Voorpagina

Geert Lintzen nieuwe koning 2020

Geert Lintzen is dit jaar de nieuwe koning van Visbeheersvereniging Gennep geworden. Door ruim 17 kilo vis uit de Maas te hengelen eindigde hij op de eerste plaats en won de koningstitel.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Uitslagen Koningsvissen 2020

Uitslag Koningsvissen Betoncentrale 2020

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jos Tönnissen1058183530455938
2Hans Lamers1420175024005570
3Youri Lamers860042555115
4Wieleke Arts32095018403110
5Jan Kuppen0138511402525
6Roy Arts-13209152235
7Harry Bakker050013801880
8Peter Wessels0018251825
9Ben Martens240013501590

Uitslag Koningsvissen Maas 2020

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Geert Lintzen131045551160017465
2Karel Weber19703510655012030
3Jan Tunnessen2685438527509820
4Thieu Slenders121083525604605
5Albert Schoenmakers147545018903815
6Mat Kroon14106804002490

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Nieuw visvoer op de markt

Zammataro heeft nieuw visvoer op de markt gebracht: Basis Mix nr.1. De introductie van deze Basis Mix berust op een geheel nieuw idee. Ons doel is een voersamenstelling aan te bieden die voldoet aan alle eisen van elk type water,…