Uitslagen Koningsvissen 2020

Uitslag Koningsvissen Betoncentrale 2020

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Jos Tönnissen1058183530455938
2Hans Lamers1420175024005570
3Youri Lamers860042555115
4Wieleke Arts32095018403110
5Jan Kuppen0138511402525
6Roy Arts-13209152235
7Harry Bakker050013801880
8Peter Wessels0018251825
9Ben Martens240013501590

Uitslag Koningsvissen Maas 2020

  Wedstrijd 1Wedstrijd 2Wedstrijd 3 
Naam deelnemerGewicht gramGewicht gramGewicht gramTotaal gram
1Geert Lintzen131045551160017465
2Karel Weber19703510655012030
3Jan Tunnessen2685438527509820
4Thieu Slenders121083525604605
5Albert Schoenmakers147545018903815
6Mat Kroon14106804002490

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

:-( 
:wave: 
:hello: 
:perfect: 
:wink: 
:-) 
:clown: 
:bouncey: 
:tongue: 
:rose: 
:blush: 
:biggrin: 
:cool: 
:cry: 
:kiss: 
:laugh: 
:notgood: 
:look: